Efektowna podwójna lampa wisząca MILONE 132-53541/C
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 120 cm |
| Szerokość | 60 cm |
| Źródło światła | 2 x E27, 60W |
| Materiał | metal kolor CHROM, abażury w kolorze CZARNYM |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Efektowna podwójna lampa wisząca. Oryginalnie zaprojektowana lampa wisząca na ciekawym chromowym stelażu z eleganckimi czarnymi abażurkami pięknie prezentuje się zawieszona w centralnym miejscu w pomieszczeniu.

