Srebrna lampa podłogowa z abażurem MILONE 151-53619/C
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 120 cm |
| Szerokość | 20 cm |
| Źródło światła | 1 x E27, 60W |
| Materiał | metal kolor CHROM, abażury w kolorze CZARNYM |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Srebrna lampa podłogowa z abażurem. Klasyczna lampa podłogowa, na srebrnym stelażu w zestawie z czarnym abażurem wygląda niezwykle elegancko. Idealna do ustawienia w salonie, sypialni czy holu.

