Elegancki podwójny kinkiet ścienny MILONE 122-53503/C
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 30 cm |
| Szerokość | 40 cm |
| Źródło światła | 2 x E27, 60W |
| Materiał | metal kolor CHROM, abażur w kolorze CZARNYM |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Elegancki podwójny kinkiet ścienny. Niezwykle elegancki wykonany w prostym klasycznym stylu kinkiet ścienny dedykowany praktycznie każdym wnętrzom. Wprowadzi do pomieszczenia szyk i przyciągnie wzrok. Idealny w połączeniu z innymi lampami serii MILONE.

