Efektowny plafon z białymi kloszami SAWE K-14924/KA
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 30 cm |
| Szerokość | 90 cm |
| Źródło światła | 4 x E27 max. 40W |
| Materiał | metal malowany na kolor czarny, szklany klosz |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 4 |
| Kolor | czarny |
Opis
Efektowny plafon z białymi kloszami. Stylowy efektowny plafon sufitowy z czterema pięknymi szklanymi kloszami. Niezwykle elegancki w nowoczesnym wydaniu. Świetny do zawieszenia z innymi lampami tej samej serii jako uzupełnienie całego stylowego kompletu.

