Elegancka stylowa lampa salonowa SASETE 14336/KA 5-ramienny
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 85 cm ( wysokość korpusu lampy bez łańcucha 55 cm ) |
| Szerokość | 70 cm |
| Źródło światła | 5 x E27 max. 40W, możliwość podłączenia dwudzielnego do podwojnego włącznika |
| Materiał | metal malowany na kolor CZARNY, abażur czarno-zloty |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 5 |
| Kolor | czarny |
Opis
Elegancka stylowa lampa salonowa. Elegancka klasyczna lampa wisząca na czarnym stelażu z pięknymi czarno-złotymi abażurkami będzie idealna do stylowych aranżacji w domu. Wykonana i zaprojektowana przez polskiego producenta.

