Podwójny elegancki kinkiet na ścianę SASETE 14338/KA
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 25 cm |
| Szerokość | 46 cm |
| Źródło światła | 2 x E27 max. 40W |
| Materiał | metal malowany na kolor CZARNY, abażur czarno-złoty |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kolor | czarny |
Opis
Podwójny elegancki kinkiet na ścianę. Czarny elegancki kinkiet ścienny w zestawie z klasycznymi czarno-złotymi abażurami świetny do powieszenia jako dodatkowe źródło światła do sypialni i nie tylko. Producent polski.

