Kinkiet ścienny z czarno-złotym abażurkiem SASETE 14337/KA
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 25 cm |
| Szerokość | 20 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max. 40W |
| Materiał | metal malowany na kolor CZARNY, abażur czarno-złoty |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Kinkiet ścienny z czarno-złotym abażurkiem. Pojedynczy kinkiet na ścianę. Niezwykle elegancki w klasycznym wydaniu. Idealny do zawieszenia z innymi lampami tej samej serii jako uzupełnienie całego stylowego kompletu.

