Elegancki czarno-złoty plafon sufitowy HILEN 14180/TK
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 16,5 cm |
| Szerokość | 45 cm |
| Źródło światła | 3 x E27, 15W LED |
| Materiał | metal kolor czarny, tworzywo w kolorze złotym |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Elegancki czarno-złoty plafon sufitowy to model odpowiedni do salonu, holu lub sypialni. Ze względu na swój oryginalny design i ciekawą czarno-złotą kolorystykę nada się także do aranżacji jadalni. Pasuje do wielu stylowych pomieszczeń. Produkt polski, wykonany niezwykle starannie.

