Elegancki czarny plafon do salonu KANTE 14227/TK
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 17 cm |
| Szerokość | 78 cm |
| Źródło światła | 6 x E27, 15W LED |
| Materiał | metal, abażur w kolorze czarnym, biała blenda |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 6 |
| Kolor | czarny |
Opis
Elegancki czarny plafon do salonu to model odpowiedni do salonu, holu lub sypialni. Ze względu na swój oryginalny design i uniwersalną czarną kolorystykę nada się do wielu aranżacji. Pasuje do wielu stylowych pomieszczeń. Produkt polski, wykonany niezwykle starannie.

