Szary plafon do salonu KANTE 14223/TK
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 17 cm |
| Szerokość | 78 cm |
| Źródło światła | 6 x E27, 15W LED |
| Materiał | metal, abażur w kolorze szarym, biała blenda |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 6 |
| Kolor | odcienie szarości |
Opis
Szary plafon do salonu to model odpowiedni do salonu, holu lub sypialni. Ze względu na swój oryginalny design i uniwersalną szarą kolorystykę nada się także do aranżacji jadalni. Pasuje do wielu stylowych pomieszczeń. Produkt polski, wykonany niezwykle starannie.

