Uniwersalny biały plafon do salonu KANTE 14225/TK
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 17 cm |
| Szerokość | 78 cm |
| Źródło światła | 6 x E27, 15W LED |
| Materiał | metal, abażur w kolorze białym, biała blenda |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 6 |
| Kolor | biały |
Opis
Uniwersalny biały plafon do salonu to model odpowiedni do salonu, holu lub sypialni. Ze względu na swój oryginalny design i uniwersalną jasną kolorystykę nada się także do aranżacji jadalni. Pasuje do wielu stylowych pomieszczeń. Produkt polski, wykonany niezwykle starannie.

