Elegancki żyrandol patynowany MELADE 11611- MY 5 P/J 5-ramienny
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 88 cm |
| Szerokość | 52 cm |
| Źródło światła | 5 x E14 max 40W |
| Materiał | metal w kolorze MOSIĄDZ PATYNOWANY kryształowe ozdoby |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 5 |
| Kolor | inny |
Opis
Elegancki żyrandol patynowany, który zachwyca klasycznym kształtem. Żyrandol z kryształami utrzymany w pałacowej stylistyce. Lampa wisząca do salonu, która wspaniale prezentuje się w otoczeniu klasycznych mebli i ciepłych kolorów. Wysokiej jakości ponadczasowy żyrandol, rekomendujemy stosowanie żarówek świecznikowych typu "płomyk", które znakomicie podkreślą jego styl. Istnieje także możliwość zamówienia abażurków, które dodadzą lampie indywidualnego stylu.

