Kinkiet świecznikowy z kryształem MELADE 11613-MY K1 P/J
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 31 cm |
| Szerokość | 11 cm, odległość od ściany 18 cm |
| Źródło światła | 1 x E14 max 40W |
| Materiał | metal w kolorze MOSIĄDZ PATYNOWANY, kryształowe elementy ozdobne |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | inny |
Opis
Stylowy kinkiet świecznikowy z kryształem w pięknym odcieniu patynowanego mosiądzu. Zwracająca uwagę lampa na ścianę, która doda wnętrzu blasku i elegancji. Kinkiet doskonale prezentuje się w połączeniu ze świecznikową żarówką typu płomyk, można także zamówić pasujący abażurek. Jeżeli poszukują Państwo dodatkowego oświetlenia, które będzie zarazem piękne i praktyczne ten niewielki kinkiet będzie idealnym wyborem.

