Podwójny kinkiet z kryształami MELADE 11614-MY K2 P/J
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 31 cm |
| Szerokość | 26 cm, odległość od ściany 15 cm |
| Źródło światła | 2 x E14 max 40W |
| Materiał | metal w kolorze MOSIĄDZ PATYNOWANY, kryształowe elementy ozdobne |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kolor | inny |
Opis
Piękny podwójny kinkiet z kryształami w kolorze patynowanego mosiądzu. Elegancka lampa na ścianę zwraca uwagę prostym a jednocześnie klasycznym kształtem. Kinkiet wyróżnia się ponadczasowym wzornictwem i wysoką jakością. Podwójny kinkiet do przedpokoju lub sypialni znakomicie wygląda w połączeniu z żarówkami typu płomyk, istnieje także możliwość zamówienia pasujących abażurków.

