Chromowa lampa ścienna z abażurem AZALIA CHROM 615-K/CH/01 1-płomienny kinkiet
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 22 cm |
| Szerokość | 20 cm, odległość od ściany 35 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 60W |
| Materiał | metal w kolorze CHROM |
| Abażur | o wymiarach średnica 15/20 cm, wysokość 15 cm, wykonane z certyfikowanych materiałów w kolorze 01 BIAŁY, lub dowolnie wybranym z wzornika kolorów |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Chromowa lampa ścienna z białym abażurem. Elegancki srebrny, błyszczący kinkiet to nasza propozycja do stylowych salonów urządzonych w stylu klasycznym, glamour lub hampton. Atutem tego kinkietu jest biały abażur, który pięknie rozprasza światło tworząc przytulną, romantyczną atmosferę. Kinkiet możesz zamontować w sypialni przy łóżku, jako lampę do czytania lub w salonie jeśli chcesz podkreślić wybrany fragment ściany, lub stworzyć wieczorny klimat. Możesz dodatkowo zmienić kolor abażura na dowolny z poniższej palety jeszcze lepiej dopasowując tą lampę ścienną do swojego wnętrza.
Paleta kolorów tkanin na abażury


