Srebrna lampa sufitowa do pokoju AZALIA CHROM 615-3/CH/01 żyrandol z 3 żarówkami
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 58 cm (brak możliwości regulacji) |
| Szerokość | 64 cm (wraz z abażurami) |
| Źródło światła | 3 x E27 max 60W |
| Materiał | metal w kolorze CHROM |
| Abażur | o wymiarach średnica 15/20 cm, wysokość 15 cm, wykonane z certyfikowanych materiałów w kolorze 01 BIAŁY, lub dowolnie wybranym z wzornika kolorów |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Srebrna lampa sufitowa do pokoju. Lampa wisząca AZALIA CHROM, z pięknym prostym klasycznym stelażem to idealna propozycja do stylowych sypialni lub niewielkich pokoi, doskonale prezentuje się również jako lampa wisząca nad stół. Chromowy stelaż dodaje wnętrzu klasy i elegancji, a białe smukłe abażurki pięknie rozpraszają światło, tworząc wyjątkową atmosferę. Jeśli białe abażury nie pasują do Twojego wnętrza możesz je zamówić bezpłatnie w dowolnym kolorze z poniższej palety.
Paleta tkanin na abażury - kliknij aby powiększyć



