HAKE 19055/L kinkiet industrialny
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 20 cm |
| Szerokość | 21 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 60W |
| Materiał | METALOWA KONSTRUKCJA, ZDOBIENIA RĘCZNE, DREWNIANE ELEMENTY |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Nowoczesny kinkiet z metalowym kloszem oraz elementami drewna.

