HAKE 19062/L 3-punktowa lampa nowoczesna
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 68 cm |
| Szerokość | 86 cm |
| Źródło światła | 3 x E27 max 60W |
| Materiał | METALOWA KONSTRUKCJA, DREWNIANE ELEMENTY, ZDOBIENIA RĘCZNE |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | odcienie szarości |
Opis
Nowoczesny żyrandol z metalowym kloszem oraz elementami drewna.

