HAKE 19056/L lampa w stylu industrialnym
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 66 cm |
| Szerokość | 40 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 60W |
| Materiał | METALOWA KONSTRUKCJA, ZDOBIENIA RĘCZNE, DREWNIANE ELEMENTY OZDOBNE |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Nowoczesny żyrandol z metalowym kloszem oraz elementami drewna.

