JUPITO 11- JP/J lampa podłogowa
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 152 cm |
| Szerokość | 40 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 60W |
| Materiał | stelaż w kolorze MOSIĄDZ PATYNOWANY, szklany klosz |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | UWAGA! szklana ozdobna kulka widoczna na zdjęciu została przez producenta zastąpiona dekorem w kolorze mosiądzu |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Lampa podłogowa ze szklanym kloszem, oraz pięknym masywnym stelażem.

