JUPITO 18-JK/J kinkiet
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 27 cm |
| Szerokość | 18 cm, odległość od ściany 37 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 60W |
| Materiał | stelaż w kolorze MOSIĄDZ PATYNOWANY |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | UWAGA! szklana ozdobna kulka widoczna na zdjęciu została przez producenta zastąpiona dekorem w kolorze mosiądzu |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Kinkiet ze szklanym kloszem,oraz pięknym stelażem.

