JUPITO 12- JR 1/J lampa sufitowa wisząca
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 60 cm |
| Szerokość | 30 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 60W |
| Materiał | stelaż w kolorze MOSIĄDZ PATYNOWANY |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | UWAGA! szklana ozdobna kulka widoczna na zdjęciu została przez producenta zastąpiona dekorem w kolorze mosiądzu |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Żyrandol ze szklanym kloszem,oraz pięknym stelażem.

