Czarny kinkiet świecznikowy DOMINO O3010 K1 CZA/Le
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 20 cm |
| Szerokość | 13 cm, odległość od ściany 25 cm |
| Źródło światła | 1 x E14 max 40W |
| Materiał | metal malowany na kolor CZARNY |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | Klasa szczelności IP20 |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Czarny kinkiet świecznikowy w klasycznym stylu. Niewielki lecz bardzo elegancki kinkiet do sypialni lub przedpokoju, z ozdobną żarówką imitującą płomień świecy prezentuje się zachwycająco. Kinkiet idealnie pasuje do naszych żyrandoli z serii DOMINO, w komplecie nasze lampy wyglądają znakomicie.

