Kinkiet świecznikowy w stylu nowoczesnym KAPRIS 1O2860 K1 CH/Le
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 23 cm |
| Szerokość | 14 cm |
| Źródło światła | 1 x E14 max 60W |
| Materiał | stal CHROMOWANA |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Kinkiet świecznikowy w stylu nowoczesnym od polskiego producenta. Model jest prosty w formie, dzięki czemu będzie pasować do współczesnych aranżacji wnętrz.

