Nowoczesna i elegancka lampa wisząca KAPRIS 1S 1O2865 W5 CH/1S/Le
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 60 cm |
| Szerokość | 56 cm |
| Źródło światła | 5 x E14 max 60W |
| Materiał | metal malowany na kolor CHROM |
| Abażur | średnica 8/15 cm, wysokość 11 cm wykonany z tkaniny certyfikowanej w kolorze 01 BIAŁYM lub dowolnym z wzornika poniżej |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 5 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Nowoczesna i elegancka lampa wisząca do salonu. Chromowa konstrukcja została zwieńczona wysokiej jakości białymi abażurkami.
Istnieje możliwość na indywidualne zamówienie zmiany koloru abażura. Poniżej wzornik tkanin na abażury.


