Nowoczesny żyrandol z abażurami KAPRIS 2S 1O2863 W3 CH/2S/Le
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 60 cm |
| Szerokość | 48 cm |
| Źródło światła | 3 x E14 max 60W |
| Materiał | metal malowany na kolor CHROM |
| Abażur | średnica 7/12 cm, wysokość 15 cm wykonany z tkaniny certyfikowanej w kolorze 01 BIAŁYM lub dowolnym z wzornika poniżej |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Nowoczesny żyrandol z abażurami to propozycja dla osób ceniących elegancję we wnętrzach. Model prezentuje się nowocześnie, dzięki prostemu w formie chromowemu stelażowi. Smukłe abażury zostały wykonane z certyfikowanej tkaniny.
Istnieje możliwość na indywidualne zamówienie zmiany koloru abażura. Poniżej wzornik tkanin na abażury.


