Kinkiet w stylu loft AMALE 19155 G/N złoty
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 20 cm |
| Szerokość | 20 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 60W |
| Materiał | szkło metalizowane, stal lakierowana, mosiądz |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Elegancki kinkiet w stylu loft. Efektowna lampa luźno inspirowana stylem industrialnym- uwagę zwracają stalowe i mosiężne detale typowe dla lamp fabrycznych a przede wszystkim zgrabny klosz z metalizowanego szkła. Nachylenie klosza można regulować dostosowując do własnych potrzeb. Kinkiet znakomicie pasuje do lampy wiszącej z serii AMALE.

