Klasyczny czarny kinkiet do pokoju MARIA CZARNA O3120 K1 CZA/AB/01/Le
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 34 cm |
| Szerokość | 15 cm; odległość od ściany 35 cm |
| Źródło światła | 1 x E14 max 40W |
| Materiał | metal malowany na kolor CZARNY MAT |
| Abażur | AB montowany na żarówkę, o wymiarach średnica 9/15 cm, wysokość 14 cm, w kolorze 01 BIAŁY lub dowolnym z palety poniżej |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Klasyczny czarny kinkiet do pokoju MARIA CZARNA. To klasyczny czarny kinkiet z pięknym tkaninowym abażurkiem w komplecie będzie niezwykłą ozdobą każdej sypialni, salonu jak i pokoju dziecięcego. Wprowadzi subtelny, romantyczny nastrój. Został wykonany z dbałością o każdy nawet najmniejszy szczegół co niewątpliwie jest jego dużą zaletą. Model kinkietu gustowny i ponadczasowy.
Istnieje możliwość na indywidualne zamówienie zmiany koloru abażura. Poniżej wzornik tkanin na abażury.


