Lampa wisząca nowoczesna BERYS GLASS 11006G1/AX
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | max. 90 cm |
| Szerokość | 28 cm, głębokość 14 cm |
| Źródło światła | 1 x E14 max 40W |
| Materiał | metal malowany na kolor CZARNY, szklany klosz |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Lampa wisząca nowoczesna ze szklanym kloszem. Lampa o prostej formie, znakomita do wielu nowoczesnych aranżacji. Bezpretensjonalna, pozbawiona zbędnych ozdobników forma będzie doskonale pasować nie tylko do wnętrz mieszkalnych ale także do przestrzeni biurowych i sklepowych.

