Nowoczesna lampa ze szklanymi kloszami BERYS GLASS 11006H1/AX podwójna
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | max. 90 cm |
| Szerokość | 50 cm, głębokość 14 cm |
| Źródło światła | 2 x E14 max 40W |
| Materiał | metal malowany na kolor CZARNY, szklany klosz |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kolor | czarny |
Opis
Nowoczesna lampa ze szklanymi kloszami. Minimalistyczny czarno-biały model, który świetnie sprawdza się we współczesnych aranżacjach, doskonale wygląda nie tylko w mieszkaniach-będzie też znakomitym dodatkiem do przestrzeni biurowych i sklepowych.

