Mała czarna lampa wisząca PINO S BLACK 11080PL_G1_S/AX
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 42 cm |
| Szerokość | 14 cm |
| Źródło światła | 1 x E14 max 40W |
| Materiał | metal malowany na kolor CZARNY, szklany klosz |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Mała czarna lampa wisząca. Oryginalna, niewielkich rozmiarów pojedyncza lampa wisząca wykonana z metalowego stelaża malowanego na uniwersalny czarny kolor oraz szklanego matowego klosza. Całość wygląda niezwykle klasycznie, będzie pasować do praktycznie każdej aranżacji wnętrza. Idealna do zawieszenia nad stołem. Seria lamp PINO to najwyższa jakość wykonania.

