Pojedynczy czarny zwis PINO L BLACK 11080PL_G1_L/AX
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 92 cm |
| Szerokość | 14 cm |
| Źródło światła | 1 x E14 max 40W |
| Materiał | metal malowany na kolor CZARNY, szklany klosz |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Pojedynczy czarny zwis. Oryginalna, pojedyncza lampa wisząca wykonana z metalowego stelaża malowanego na uniwersalny czarny kolor oraz szklanego matowego klosza. Całość wygląda niezwykle klasycznie, będzie pasować do praktycznie każdej aranżacji wnętrza. Idealna do zawieszenia nad stołem pojedynczo lub w zestawie. Seria lamp PINO to najwyższa jakość wykonania.

