Piękna złota lampa do jadalni PINO L GOLD 11080PL_G30_L/AX
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 92 cm |
| Szerokość | 14 cm |
| Źródło światła | 1 x E14 max 40W |
| Materiał | metal malowany na kolor ZŁOTY, szklany klosz |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Piękna złota lampa do jadalni, wykonana z matowego szkła o mlecznym wykończeniu, który pięknie przepuszcza światło, klosz został zamontowany na stelażu w kolorze złota co dodaje mu elegancji i klasy. Idealnie sprawdzi się w stylowych wnętrzach jadalni i nie tylko zawieszona pojedynczo lub w zestawie. Seria lamp PINO to najwyższa jakość wykonania.

