Modna lampa sufitowa klatka CRETO 19045 BL/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 30,5 cm |
| Szerokość | 15 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 60W |
| Materiał | stal lakierowana na kolor CZARNY |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Modna lampa sufitowa klatka. Niewielka lampa do przedpokoju przypominająca metalową klatkę. Połączenie prostoty, oryginalnego wzornictwa i najwyższej jakości wykonania. W połączeniu z ozdobną żarówka lampa staje się wyjątkowo dekoracyjna.

