Stylowa lampa sufitowa do salonu CRETO 19047 BL/N 5-punktowa
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 41,5 cm |
| Szerokość | 76 cm |
| Źródło światła | 5 x E27 max 60W |
| Materiał | stal lakierowana na kolor CZARNY |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 5 |
| Kolor | czarny |
Opis
Stylowa lampa sufitowa do salonu, wyjątkowo oryginalna i bardzo "na czasie". Lampy przypominające metalowe klatki, o prostym, nieco surowym wzornictwie to obecnie jeden z najpopularniejszych trendów. Lampy są szczególnie polecane do używania z ozdobnymi żarówkami retro i doskonale je eksponują, dając dużo światła.

