Nowoczesny czarny kinkiet CRETO 19046 BL/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 20 cm |
| Szerokość | 15 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 60W |
| Materiał | stal lakierowana na kolor CZARNY |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Nowoczesny czarny kinkiet w industrialnym stylu. Modna lampa na ścianę, która doda wnętrzu niebanalnego charakteru. Do kinkietu szczególnie polecamy ozdobne żarówki retro, które idealnie podkreślają jego niezwykły styl.

