Nowoczesny czarny palfon punktowy EJE TONE 18932/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 11 cm, |
| Szerokość | 9 cm |
| Źródło światła | 1 x GU10 max 10W, tylko led |
| Materiał | stal lakierowana, tworzywo sztuczne |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Nowoczesny czarny plafon punktowy. Mały czarny plafon punktowy prezentujący minimalistyczny a zarazem nowoczesny styl wpasuje się praktycznie w każdą aranżację wnętrz nowoczesnych jak i klasycznych. Mimo niewielkich rozmiarów zwraca uwagę. Możliwość montażu pojedynczo lub w zestawie.

