Podwójny złoty kinkiet świecznikowy GOLDSUN CLASSIC 1339G/17
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 20 cm |
| Szerokość | 24 cm, odległość od ściany 20 cm |
| Źródło światła | 2 x E14 max 60W |
| Materiał | metal malowany na kolor 17 ZŁOTY PIASEK (złoyo półmatowe) |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Biały kinkiet podwójny w modnej, prowansalskiej stylistyce. Podwójny kinkiet to doskonałe dodatkowe oświetlenie do sypialni czy salonu- nie tylko spełni funkcję praktyczną ale też będzie świetnym elementem dekoracyjnym. Kinkiet idealnie sprawdzi się także na korytarzach i w przedpokojach, z klasycznym wystrojem i subtelną kolorystyką zgra się doskonale.

