Srebrny kinkiet do sypialni z kryształkami AGEN A1G1 PN/EL
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 22 cm |
| Szerokość | 10 cm |
| Źródło światła | 1 x E14 max 60W |
| Materiał | metal w kolorze NIKIEL POLEROWANY, kryształki, szkło |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Srebrny kinkiet do sypialni. Efektowna lampa na ścianę o wykończeniu w kolorze polerowanego niklu. Uwagę zwraca ciekawy kuty detal i kryształowe ozdoby. Najwyższej jakości lampa, wykonana z wielką precyzją, świetne uzupełnienie żyrandola z serii AGEN.

