Srebrny kinkiet z kryształkami AGEN A1G2 PN/EL podwójny
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 22 cm |
| Szerokość | 32 cm |
| Źródło światła | 1 x E14 max 60W |
| Materiał | metal w kolorze NIKIEL POLEROWANY, kryształki, szkło |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Bardzo elegancki srebrny kinkiet z kryształkami do salonu, sypialni czy przedpokoju. Praktyczne źródło światła, będące jednocześnie stylową ozdobą. Lampa klasy premium, wyjątkowo starannie wykonana, z najwyższej jakości materiałów, dla naszych najbardziej wymagających klientów.

