Srebrny żyrandol z kryształkami AGEN A1G3 PN/EL 3-ramienny
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | minimalna wysokość: 50 cm, maksymalna: 97,5 cm |
| Szerokość | 38 cm |
| Źródło światła | 3 x E14 max 60W |
| Materiał | metal w kolorze NIKIEL POLEROWANY, kryształki, szkło |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Srebrny żyrandol z kryształkami. 3-ramienny żyrandol świecznikowy ze względu na swoje wymiary idealnie sprawdzi się w mniejszych pomieszczeniach. Utrzymany w pięknej srebrzystej kolorystyce został dodatkowo udekorowany migoczącymi kryształkami, uwagę zwracają także wyjątkowo stylowe szklane talerzyki i kute detale. Prezentowana lampa wisząca wyróżnia się doskonałym wykonaniem i najwyższą jakością, ponadczasowe wzornictwo pasuje zarówno do klasycznie urządzonych jak i bardziej nowoczesnych wnętrz.

