Szara piękna lampa wisząca TURED 18946/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 110 cm, wysokość klosza 14 cm |
| Szerokość | 50 cm |
| Źródło światła | 3 x E27 max 25W, tylko led |
| Materiał | stal lakierowana, tkanina, tworzywo sztuczne |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | odcienie szarości |
Opis
Szara piękna lampa wisząca. Stylowa lampa wisząca z kloszem w kolorze szarym prosta w swojej formie a zarazem niezwykle szykowna będzie idealną ozdobą do jasnych wnętrz sypialni, jadalni lub salonu ale nie tylko. Idealna do zawieszenia nad stołem jako główny element oświetleniowy.

