Szary plafon do pokoju TURED 18953/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 13 cm, |
| Szerokość | 50 cm |
| Źródło światła | 3 x E27 max 25W , tylko led |
| Materiał | stal lakierowana, tkanina, tworzywo sztuczne |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | odcienie szarości |
Opis
Szary plafon do pokoju. Zachwycający plafon tkaninowy w pięknym szarym kolorze idealny do jasnych wnętrz. Dzięki swojej prostej formie wpasuje się do klasycznych jak i nowoczesnych aranżacji pomieszczeń. Plafon został wykonany bardzo precyzyjnie.

