Szary duży plafon sufitowy TURED 18960/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 15 cm, |
| Szerokość | 78 cm |
| Źródło światła | 7 x E27 max 25W , tylko led |
| Materiał | stal lakierowana, tkanina, tworzywo sztuczne |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Kolor | odcienie szarości |
Opis
Szary duży plafon sufitowy. Wyjątkowy duży plafon tkaninowy w pięknym szarym kolorze idealny do jasnych wnętrz. Dzięki swojej minimalistycznej formie wpasuje się do klasycznych jak i nowoczesnych aranżacji pomieszczeń. Model plafonu niezwykle elegancki.

