Zewnętrzny kinkiet na ścianę BOSTE K-18125/KA
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 52 cm |
| Szerokość | 37 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 60W |
| Materiał | metal w kolorze czarnym patynowany złotem, szkło |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | Klasa szczelności IP44 |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Zewnętrzny kinkiet na ścianę. Klasyczna lampa zewnętrzna, starannie wykonana, idealnie pasuje do ogrodu, na ganek czy do altany. Po zmroku lampa wypełni ogród nastrojowym światłem i podkreśli klasyczny styl posesji.

