Kryształowy żyrandol do sypialni GIENA FE/G1IANNA4/EL 4-ramienny
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | minimalna wysokość 49,2 cm (zamontowany bezpośrednio do podsufitki), maksymalna wysokość z łańcuchem: 206,5 cm |
| Szerokość | 41,3 cm |
| Źródło światła | 1 x E14 max 40W |
| Materiał | metal malowany na kolor ZŁOCONE SREBRO, szkło, kryształki |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 4 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Kryształowy żyrandol do sypialni GIENA to klasyka w najlepszym wydaniu. Subtelna konstrukcja lampy w pięknym złocistym kolorze z mnóstwem lśniących kryształów robi duże wrażenie. Te niewielka lecz bardzo efektowna lampa będzie wspaniałą ozdobą sypialni czy mniejszego salonu. Lampę można zainstalować w dwojaki sposób- tradycyjnie na łańcuchu bądź bezpośrednio do podsufitki niczym plafon.

