2-punktowy oryginalny plafon sufitowy RENA 15155/L
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 17 cm |
| Szerokość | 26 cm, wielkość klosza 9,5 x 5,5 cm |
| Źródło światła | 2 x GU10 max 8W |
| Materiał | METALOWA BIAŁA KONSTRUKCJA ZE ZŁOTYMI ELEMENTAMI |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kolor | biały |
Opis
2-punktowy oryginalny plafon sufitowy. Oryginalny podwójny plafon w eleganckim biało-złotym kolorze będzie idealnym uzupełnieniem oświetleniowym pomieszczenia. Psujący praktycznie do każdej stylowej aranżacji wnętrza. Produkt polski.

