Abażur do lampki 1T-E27 butelkowa zieleń 15/20 wys 15
Dane techniczne
| MATERIAŁ | tkanina w kolorze 35 BUTEKLKOWA ZIELEŃ |
| WYSOKOŚĆ | 15 cm |
| SZEROKOŚĆ | 15/20 cm |
| TYP ŻARÓWKI | E27 |
| SPOSÓB MONTAŻU | pod oprawkę żarówki z dużym gwintem E27 |
| . | . |
| KOLOR | Zielony |
| KSZTAŁT ABAŻURA | stożek |
| SZEROKOŚĆ / ŚREDNICA | 16-20 cm |
| MOCOWANIE | na oprawkę |
| TYP ŻARÓWKI | E27 |
| RODZAJ MATERIAŁU | GŁADKI |
| WZÓR | KOLOR JEDNOLITY |
Opis
Poniżej rysunek poglądowy mocowania abażura, obrazujący jedynie rodzaj mocowania, nie pokazuje on na jakiej wysokości znajduje się kółko do mocowania.

Abażur jest wykonany z tkaniny certyfikowanej w kolorze jak na zdjęciu. Istnieje możliwość na indywidualne zamówienie zmiany koloru abażura. Poniżej wzornik tkanin na abażury.


