ABAŻUR do lampy stożek 7S-E14 biały 10/20 wys 12
Dostępność:
wysyłka 7-10 dni roboczych
Dane techniczne
| MATERIAŁ | tkanina w kolorze 01 BIAŁYM z lamówką w kolorze BIAŁYM . W przypadku zmiany koloru abażura lamówka dobierana jest pod kolor tkaniny |
| WYSOKOŚĆ | 12 cm |
| SZEROKOŚĆ | 10/20 cm |
| TYP ŻARÓWKI | E14, maksymalna moc żarówki 40W |
| SPOSÓB MONTAŻU | pod oprawkę żarówki z małym gwintem E14 |
| . | . |
| KOLOR | Biały |
| KSZTAŁT ABAŻURA | stożek |
| SZEROKOŚĆ / ŚREDNICA | 16-20 cm |
| MOCOWANIE | na oprawkę |
| TYP ŻARÓWKI | E14 |
| RODZAJ MATERIAŁU | GŁADKI |
| WZÓR | KOLOR JEDNOLITY |
Opis
Abażur do lampy w kształcie stożka, pasuje do lampki stojącej, żyrandola lub kinkietu z mocowaniem na oprawkę E14, bardzo starannie wykonany.
Abażur wykonany z tkaniny certyfikowanej podklejonej fabrycznie cieniutką pleksi dla sztywności.
Jeśli obawiasz się problemów z czyszczeniem abażura koniecznie przeczytaj nasze porady - CZYTAJ TUTAJ
*uwaga: abażury produkowane na indywidualne zamówienie według specyfikacji Klienta (np. zmiana koloru na inny niż widoczny na zdjęciu głównym przy wybranym produkcie) nie podlegają zwrotom i wymianie


