Beżowa lampa wisząca z pięknym abażurem ECEO 15770/TK
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 160 cm |
| Szerokość | 20 cm |
| Źródło światła | 1 x E27, 15W LED |
| Materiał | czarna metalowa konstrukcja,tworzywa, tkanina szaro-beżowa |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Beżowa lampa wisząca z pięknym abażurem. Oryginalna stylowa lampa wisząca w kolorze czarnym połączona z beżowo-szarym abażurem prezentuje niepowtarzalną całość. Lampa idealna do zawieszenia w salonie, jadalni bądź sypialni. Pasująca do nowoczesnych jak i klasycznych aranżacji wnętrz. Produkt polski.

